ik_politikasi

EMEK Pastanesi insan kaynakları yönetim anlayışı; vizyon ve değerleri doğrultusunda organizasyonunu sürekli geliştirmek, en yüksek standartlardaki etkinliği sağlamak için bölümlerin yetkinliğini artırmak, yetenekli, işe odaklı bireyleri şirket bünyesine almak, geliştirmek ve onları uzun süreli istihdam etmektir.

EMEK Pastanesinin hedeflerine ulaşmasını sağlayacak en önemli değer, sahip olduğu "İNSAN KAYNAĞIDIR". Bu nedenle, insan kaynaklarının temel politikası; çalışanların motivasyonunu ve tatminini, yetenekleri doğrultusunda değerlendirilmesini, sürekli geliştirilmesini ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlayacak ortak bir şirket kültürü oluşturmaktır.

misyon

Pasta, tatlı ve çikolata sektöründe öncü bir kuruluş olan EMEK pastanesi, çalışanlarının bireysel ve profesyonel gelişimlerini tamamlamaları için
her türlü fırsatı yaratır. İnsan Kaynakları'nın misyonu, alanında üstün nitelikli çalışanlar için en çok tercih edilen şirket olmasını sağlamaktır.

vizyon

Çalışanlarımıza heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı yaratarak;

  • - Şirketimizin sürekli başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamak,
  • - Müşteri odaklı, topluma karşı sorumlu ve etik değerlere önem veren, daima kazanmayı hedefleyen şirketimizin yüksek nitelikli çalışanlarının bilgi,
    beceri ve yetkinliklerini geliştirip potansiyellerini ortaya çıkarıp, sürekli üstün performans göstermelerini sağlamak,
  • - Sektöründe en çok tercih edilen şirket olmak ve bu konumu korumaktır.